Reklama
Reklama

Budowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz przyłączy w Poznaniu. Będą utrudnienia

fot. ZDM

Od 6 do 15 grudnia 2021 r., w związku z budową sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w rejonie skrzyżowania ul. Starołęckiej i Bystrej wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Z uwagi na konieczność wygrodzenia części jezdni w obszarze skrzyżowania w pierwszym etapie nie będzie możliwości lewoskrętu z ul. Starołęckiej w ul. Bystrą (od strony centrum), ani lewoskrętu z ul. Bystrej w ul. Starołęcką. Objazd dla ul. Starołęckiej zaplanowano nawrotką przy ul. Książęcej - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

W drugim etapie, podczas prac na wylocie ul. Bystrej, nie będzie możliwości wyjazdu z tej ulicy w ul. Starołęcką.

W tym samym czasie, w związku z wykonywaniem przyłączy do budynku mieszkalnego, wprowadzane będą zmiany w ruchu pojazdów i pieszych w rejonie skrzyżowania ul. Roboczej i Czarnieckiego. Podczas części prac zwężony miejscowo może być pas ruchu i wprowadzony zakaz postoju na ul. Czarnieckiego w sąsiedztwie budowy. Ponadto wygradzany będzie chodnik przy budynku, a ruch pieszy może być kierowany na drugą stronę ulicy - dodaje rzeczniczka.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro