Reklama
Reklama

ZKZL proponuje duże lokale do wynajęcia w nowych pawilonach na Świcie

Wizualizacja | fot. ZKZL
Wizualizacja | fot. ZKZL

Chętni mogą wziąć udział w aukcji.

Tym razem ZKZL postanowił zaoferować najemcom lokale o dużej powierzchni, które mieszczą się w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt.

Aukcja, rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 12:00. Do wylicytowania przeznaczono 3 lokale o powierzchni ok. 180 metrów kwadratowych. Dwa z nich są dostosowane do prowadzenia działalności gastronomicznej, co powinno zaciekawić poznańskich przedsiębiorców działających w tej branży. Jeden z lokali znajduje się na pierwszym piętrze pawilonów a pozostałe znajdują się na parterze. Każdy z nich ma liczne udogodnienia: klimatyzację, ogrzewanie, instalację przeciwpożarową, internet oraz wszystkie niezbędne media.
- informuje Łukasz Kubiak, rzecznik ZKZL.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 8 grudnia 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
10.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro