Reklama
Reklama

Dąbrowskiego: masturbował się przy młodej dziewczynie na przystanku autobusowym

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Sprawą zajmuje się policja.

- To bydlę dziś około godz. 10 rano przy przystanku Kołobrzeska na Dąbrowskiego masturbowało się przy młodej dziewczynie. Może ktoś go rozpozna. Sprawa zgłoszona telefonicznie na policję - napisał do nas Czytelnik. Dziewczyna, przy której masturbował się mężczyzna, to córka naszego Czytelnika. Jak relacjonowała, mężczyzna oddalił się w kierunku ulicy Tatrzańskiej. Udało się zrobić mu zdjęcie.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze byli na miejscu. - Szukali w okolicy tego człowieka, ale nie udało się go odnaleźć. Wiemy, że jeszcze dziś zgłaszający pojawi się na komisariacie, by oficjalnie zgłosić sprawę - mówi. - Takie zachowanie to nieobyczajny wybryk, za który grozi areszt, ograniczenie wolności, kara grzywny do 1500 złotych lub nagana - dodaje.

Równocześnie Mróz apeluje, by takie incydenty zgłaszać policji i zapamiętać rysopis człowieka dopuszczającego się nieobyczajnego wybryku. - Tylko reagując możemy sprawić, że taki człowiek zostanie ukarany - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro