Reklama
Reklama

W śremskim klubie chcieli sprawdzać certyfikaty covidowe. Jednak rezygnują

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Interwencja Konfederacji w sprawie śremskiego klubu. Relax chciał wprowadzić kontrolę unijnych certyfikatów covidowych.

Klub Relax będący częścią spółdzielni mieszkaniowej w Śremie podał do informacji w mediach społecznościowych, że od 29 listopada wstęp do klubu będą miały tylko osoby z unijnym certyfikatem szczepienia na covid-19. Na tę wiadomość szybko zareagowało lokalne zgrupowanie Konfederacji, ogłaszając tym samym, że nie zgadza się z segregacją ludzi.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

- Takie działania są niezgodne z polskim prawem, więc postanowiliśmy interweniować i będziemy za KAŻDYM razem, gdy ktoś będzie stosować próby segregacji sanitarnej. Po naszej interwencji klub wycofał się od tego kuriozalnego pomysłu - poinformował Klub Konfederacji Środa Wielkopolska na Facebooku. Zgrupowanie zapewniło, że na pytanie, czy są jakieś wymagania względem wejścia do klubu, odpowiedź jest tylko jedna: "Nie ma żadnych wymagań".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
9℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.50 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro