Reklama

Kolejna sieć otwiera sklepy w niedziele niehandlowe

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Także w Poznaniu.

Tym razem ostatnie miesiące przed uszczelnieniem ustawy mówiącej o zakazie handlu w niedziele, postanowiła wykorzystać sieć sklepów Jula. Od najbliższej niedzieli, 28 listopada, w niedziele niehandlowe czynnych będzie 16 sklepów sieci. - Jula nawiązała współpracę z firmą GLS w zakresie świadczenia usługi pocztowej i uzyskała status placówki pocztowej. Wdrożenie tych usług pozwoli sieci na prowadzenie działalności również w niedziele niehandlowe - przyznaje sieć w oficjalnym komunikacie.

Salon WONDERLAND już od 3 czerwca zaprasza do Galerii Panorama. Rezerwuj wizytę pod numerem tel. 607 608 867
REKLAMA

- Liczba placówek otwieranych przez konkurencję rośnie. Decyzja o pracy multimarketów Jula 7 dni w tygodniu została podjęta w odpowiedzi na zapotrzebowanie i wymogi stawiane przez rynek - dodaje.

Sieć podkreśla, że w niedziele niehandlowe pracować będą tylko te osoby, które zadeklarują taką chęć. - Za wszystkie pracujące niedziele w tym okresie pracownik otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, również za te, które w myśl przepisów są handlowe.

W Poznaniu od niedzieli czynny będzie sklep sieci na Franowie.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
5℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro