Reklama
Reklama

Tragiczna śmierć trenerki poznańskich futsalistek

fot. AZS UAM POZNAŃ Futsal Kobiet FB
fot. AZS UAM POZNAŃ Futsal Kobiet FB

29-latka zginęła w wypadku samochodowym.

Tragiczną wiadomością podzielił się w poniedziałek na Facebooku klub AZS UAM POZNAŃ - drużyna futsalu kobiet.

- Serce nam pękło... Wczoraj późnym wieczorem dotarła do nas smutna wiadomość.. W wypadku samochodowym tragicznie zmarła nasza trenerka przygotowania motorycznego Justyna Sadowska. Miała tylko 29 lat. Chodź nie było jej tak widać na pierwszym tle, to ona zrobiła kawał roboty w poprzednim, mistrzowskim sezonie. Była otwartą i bardzo ciepłą osobą! Brak nam słów by opisać coś więcej.. to ogromna tragedia. Nie zapomnimy o jej uśmiechu! Dżasta będziemy tęsknić... - napisano w poście.

Sadowska została też pożegnana przez Zespół Tańca Ludowego Poligrodzianie, w którym także pełniła funkcję trenerki przygotowania motorycznego. - Będzie nam Jej brakowało. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach. Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia - poinformował zespół.

W komentarzach żegnają ją dziesiątki znajomych i bliskich. Wiadomo, że pogrzeb odbędzie się 26 listopada w Czaplinku. - Była niezwykłym człowiekiem. Barwną i pełną energii osobą. Pożegnajmy Justynę tak, jakby tego chciała - prosimy o kolorowy akcent w ubiorze - apelują bliscy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
20.69 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro