Reklama
Reklama

Policjanci poszukują osób ze zdjęć

fot. Policja
fot. Policja

Policjanci opublikowali wizerunki poszukiwanych osób.

- Policjanci z Komisariatu Poznań - Wilda prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torby z zawartością telefonu komórkowego, portfela, pieniędzy, dowodu osobistego, karty płatniczej oraz biletów komunikacji miejskiej. Do zdarzenia doszło 23 lipca br. na Dworcu PKP w Poznaniu, naprzeciwko kas biletowych. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki mężczyzny i kobiety. To oni mogą mieć związek z tą sprawą - poinformowała mł. asp. Marta Mróz z komendy miejskiej.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć proszeni są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komisariatu Poznań-Wilda pod numerem 47 77 125-49, czynnym w godzinach 7:30-15:30 lub 47 77 125-11 całodobowo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
9℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
11.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro