Reklama
Reklama

Specjalne podziękowania dla policjantów za schwytanie sprawców pobicia kierowcy MPK. Dostali premie

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Gratulacje składali funkcjonariuszom Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania i insp. Robert Kasprzyk, Komendant Miejski Policji w Poznaniu.

- Dziękuję w imieniu własnym, władz Miasta, jego mieszkańców oraz pana Tadeusza. Dziękuję za sprawną akcję związana z pojmaniem dwóch bandytów, którzy pobili kierowcę miejskiego autobusu. Ta sprawa zbulwersowała wielu mieszkańców Poznania. To że udało się to szybko załatwić pokazało sprawczość policji. Na przyszłość każdy musi mieć świadomość, że tego typu wydarzenia nie będą przez nikogo bagatelizowane, a kara będzie nieunikniona - mówił w trakcie spotkania Mariusz Wiśniewski.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Do 7 policjantów trafiły dyplomy oraz premie pochodzące ze środków Miasta przeznaczanych co roku na poznańską policję.

Przypomnijmy, że do pobicia kierowcy autobusu MPK linii nr 169 doszło 27 października na Naramowicach. Mężczyzna zwrócił uwagę agresywnym pasażerom i został za to pobity. Pierwszego podejrzanego zatrzymano dzień później, a kolejnego trzy dni później. Sprawcy trafili na 3 miesiące do aresztu.

Pan Tadeusz, kierowca MPK, wciąż dochodzi do zdrowia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
50.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro