Reklama
Reklama

Kolejna szansa, by zaszczepić się w urzędzie i na dworcu bez rejestracji

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Seweryn Lipoński
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Seweryn Lipoński

W najbliższy piątek (19 listopada) w godzinach od 10.00 do 16.00 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18) będzie się można zaszczepić przeciw Covid-19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson.

Wiosenne last minute dla twojej skóry! Zabiegi DERMALOGICA oraz peelingi PEEL MISSION w promocyjnej cenie -15%. Rezerwacja Tel. 607 608 867-> online www.wonderland.pl
REKLAMA

Szczepienia będą wykonywane także szczepionką firmy Pfizer, które mogą przyjąć dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia. Rozpoczęto także szczepienia trzecią dawką dla wszystkich osób uprawnionych do jej przyjęcia - informuje Tomasz Stube, rzecznik wojewody wielkopolskiego.

Każda osoba po otrzymaniu szczepionki otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który umożliwia łatwiejsze podróżowanie po krajach Starego Kontynentu. Informujemy, że z możliwości zaszczepienia mogą skorzystać także cudzoziemcy, potwierdzając swoją tożsamość paszportem - dodaje.

Szczepienia w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu będą wykonywane w każdy piątek do końca listopada. Osoby zainteresowane szczepieniami mogą się im poddać bez konieczności wcześniejszej rejestracji na konkretny termin, czy godzinę.


Również w piątek (19 listopada) będzie można po raz kolejny skorzystać z możliwości zaszczepienia się w punkcie szczepień w holu dworca głównego PKP w Poznaniu. Szczepienia będą wykonywane w godzinach od 13:00 do 17:00.

Punkt szczepień został zorganizowany w ramach wspólnej inicjatywy wojewody wielkopolskiego Michała Zielińskiego oraz PKP S.A. Szczepienia będą prowadzone w poniedziałki oraz piątki do 24 listopada. W specjalnie przygotowanej przestrzeni dworca będzie można otrzymać szczepionkę marki Pfizer oraz jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Wykonywane będą także szczepienia 3 dawką dla wszystkich osób uprawnionych do jej przyjęcia. Obsługę punktu szczepień zapewni kadra medyczna ze szpitala im. Franciszka Raszei
- kończy Stube.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW! Obowiązuje do środy
10℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro