Reklama
Reklama

Skorpiony skompletowały zespół. Niespodzianka na koniec okienka

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

W polskich ligach żużlowych dobiegł końca okres transferowy.

W drugiej lidze branżowe media zgodnie przyznają, że bardzo ciekawych ruchów kadrowych dokonało PSŻ Poznań. Klub, który na skutek działań poprzednich władz stanął nad przepaścią, po zmianie zarządu stał się atrakcyjnym miejscem dla solidnych zawodników.

Liderami powinni być Aleksandr Łoktajew i Kacper Gomólski, na solidne występy stać również Kevina Fajfera, Roberta Chmiela czy Władimira Borodulina. To jednak nie koniec, bo w poniedziałek Skorpiony pochwaliły się podpisaniem umowy z Chrisem Harrisem. Brytyjczyk, w przeszłości m.in. uczestnik cyklu Grand Prix, wraca do polskiej ligi po kilku sezonach przerwy. Bomber znany jest ze swojej waleczności i jeśli przypomni sobie o formie sprzed lat, to przy Golęcinie powinien pomóc w stworzeniu niejednego widowiska.

W piątek odbędzie się pierwsza konferencja prasowa nowych władz klubu, podczas której mamy poznać m.in. cele na sezon 2022.

Skład PSŻ Poznań na rozgrywki 2. Ligi Żużlowej: Kacper Kłosok, Robert Chmiel, Kacper Grzelak (gość), Kevin Fajfer, Kacper Gomólski, Aleksandr Łoktajew, Jonas Seifert-Salk, Władimir Borodulin, Benjamin Basso, Kevin Juhl Pedersen, Sebastian Szostak (gość), Aleksandr Kajbuszew.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro