Reklama
Reklama

Przez pandemię znów odwołano Katarzynki MPK

fot. Włodzimierz Hoppel / archiwum

Od lat Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zapraszało poznaniaków na Katarzynki, czyli obchody dnia świętej Katarzyny - patronki przewoźników. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym obchodów nie będzie.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną podjęta została decyzja o rezygnacji z organizacji wydarzeń, które zwykle towarzyszyły obchodom Dnia Tramwajarza. Nie zostanie więc m.in. przeprowadzony festyn połączony z prezentacją pojazdów przewoźnika - informuje Agnieszka Smogulecka, rzecznik MPK.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Jedynym elementem tegorocznych obchodów będzie msza św. w intencji byłych i obecnych pracowników MPK Poznań oraz ich rodzin, która 28 listopada o godzinie 15:00 zostanie odprawiona w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97 - w tym roku również bez udziału Orkiestry Miasta Poznania przy MPK Poznań.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro