Reklama

Zderzenie motocykla z autobusem na Górczynie

fot. Tymoteusz Noj
fot. Tymoteusz Noj

Do zdarzenia doszło przed godziną 17.

O wypadku informują nas Czytelnicy. Zderzenie autobusu z motocyklem na Górczynie przy stacji Orlen. Motocyklista trafił do szpitala - pisze nasza Czytelniczka. Na skrzyżowaniu ulic Zgoda i Ściegiennego autobus zderzył się z motocyklistą - dodaje Czytelnik.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Jak udało nam się ustalić doszło w tym miejscu do zderzenia autobusu podmiejskiego linii 707 z motocyklem. Motocyklista trafił do szpitala na przebadanie. Szczegóły zdarzenia nie są jeszcze znane.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
34℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
12.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro