Reklama
Reklama

Atak na kobietę w poznańskim Uberze: "podejrzenie popełnienia przestępstwa o charakterze seksualnym"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

O sprawie poinformowali nas Czytelnicy.

Do naszej redakcji przesłano screen ze smartfona, na którym widać informację umieszczoną na Instagramie. Wynika z niej, że w Uberze na terenie Poznania w ostatnich dniach doszło do gwałtu. Pojawia się też apel: "dziewczyny uważajcie na siebie". - Ponoć taka sytuacja miała miejsce w Poznaniu, czy coś wiadomo więcej? Warto by było przestrzec ludzi przed takimi sytuacjami - napisał jeden z Czytelników. Tego samego screena przesłał nam też inny Czytelnik. - Słyszałem o takich akcjach w Warszawie, a teraz podobno dzieje się to w Poznaniu. Chyba warto to zbadać - dodał.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Nie podano kiedy miało dojść do rzekomego przestępstwa, ani gdzie na terenie Poznania miałoby się to stać. Mimo to udało nam się ustalić, że policja zajmuje się sprawą. - Zgłoszenie wpłynęło do nas 7 listopada - mówi Marta Mróz z poznańskiej policji. - Ze względu na dobro ofiary oraz charakter sprawy, nie będziemy udzielać szczegółowych informacji. Mogę jedynie powiedzieć, że chodzi o podejrzenie popełnienia przestępstwa o charakterze seksualnym - dodaje. Z naszych informacji wynika, że do zdarzenia doszło w samochodzie, którym świadczone są usługi przewozu osób za pośrednictwem znanej aplikacji.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro