Reklama
Reklama

CBA prowadzi kontrole w poznańskim sądzie i w firmie we Wronkach

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. CBA

Funkcjonariusze Wydziału Postępowań Kontrolnych Delegatury CBA w Bydgoszczy rozpoczęli 20 października br. dwie kontrole - w Sądzie Okręgowym w Poznaniu oraz w Państwowym Przedsiębiorstwie Przemysłu Metalowego POMET we Wronkach.

Prowadzona przez funkcjonariuszy CBA kontrola w poznańskim sądzie obejmuje sprawdzenie decyzji dotyczących udzielania zamówień na wybrane usługi, dostawy i roboty budowlane zlecane przez Sąd Okręgowy w Poznaniu w latach 2016-2020 w trybie art. 4d ust. 1 pkt. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych - informuje Wydział Komunikacji Społecznej CBA.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Druga z prowadzonych kontroli dotyczy podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie udzielania wybranych zamówień publicznych przez POMET we Wronkach oraz realizacji i wykonawstwa umów zawartych w latach 2016-2020 z Sądem Okręgowym w Poznaniu - dodaje.

Oba postępowania zgodnie z planem mają się zakończyć 20 stycznia 2022 r. Jednakże z uwagi na treść ustawy o CBA, kontrole mogą być przedłużone o kolejne 6 miesięcy.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro