Reklama
Reklama

Przy 30-latku znaleziono 2 kg amfetaminy. W chwili zatrzymania miał wymowną koszulkę

fot. policja

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego trafił do aresztu.

- Kryminalni z ostrowskiej komendy ustalili, że mieszkający w jednej z miejscowości na terenie powiatu ostrowskiego 30-letni mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci podjęli działania, aby jak najszybciej go zatrzymać. Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany na terenie swojej posesji - wyjaśnia Małgorzata Michaś z ostrowskiej policji.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleziono prawie 2 kg amfetaminy oraz niewielką ilość marihuany. Okazało się także, że 30-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

- Mieszkaniec powiatu ostrowskiego trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone substancje trafiły do laboratorium. Materiał dowodowy zgromadzony w sprawie pozwolił na przedstawienie 30-latkowi zarzutu posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Za to przestępstwo, według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności - kończy Michaś.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
13.27 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro