Reklama
Reklama

Policyjna impreza na kilkaset osób tuż obok szpitala tymczasowego na MTP? Pracownicy szpitala oburzeni

fot. WUW Poznań
fot. WUW Poznań

Grzmią, że to niestosowne.

- Jestem pracownicą szpitala covidowego na MTP i doszły mnie słuchy, że za kilka dni, tuż obok, na innej sali MTP, policja ma świętować jakąś uroczystość. I to na kilkaset osób! Nie ukrywam, że zarówno ja, jak i inni pracownicy szpitala jesteśmy oburzeni, że policja, która z jednej strony karze ludzi za brak maseczka, z drugiej strony urządza duża imprezę w szczycie pandemii tuż obok szpitala covidowego! Bardzo proszę o interwencję w tym temacie, bo to skandal i oburzenie. Czy nikt tam do góry w policji tego nie widzi, że jest to niestosowne? - napisała do nas Czytelniczka.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji przyznaje, że wiele tygodni temu zarezerwowano salę na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. - Miały się w niej odbyć obchody Dnia Służby Cywilnej. Komendant chciał w ten sposób podziękować naszym pracownikom cywilnym za ich pracę. Ale organizacja wydarzenia od pewnego czasu była pod znakiem zapytania ze względu na pogarszającą się sytuację pandemiczną - mówi. - Ostatecznie zapadła decyzja o tym, by uroczystości w takiej formie nie organizować, dlatego wydarzenie na MTP się nie odbędzie - dodaje. - Komendant podziękuje pracownikom cywilnym w inny sposób - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro