Reklama
Reklama

Nieoficjalnie: 31-latek zostanie nowym szkoleniowcem Warty Poznań

fot. PAP/Artur Reszko
fot. PAP/Artur Reszko

Dawid Szulczek ma zostać nowym trenerem Warty Poznań.

Taką informację podał na Twitterze Janekx89, użytkownik znany z bogatej wiedzy na temat zakulisowych działań w polskiej piłce.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Postawienie na trenera drugoligowych Wigier Suwałki (9. miejsce w tabeli) to zaskoczenie i odważny ruch ze strony władz Warty. Szulczek w tym roku obchodził bowiem dopiero 31. urodziny - tak młodzi trenerzy na szczeblu centralnym to rzecz wyjątkowo rzadka, a w ekstraklasie właściwie niespotykana. Szkoleniowiec zbiera jednak dobre recenzje za swoją pracę w Suwałkach, a teraz wiele wskazuje na to, że spróbuje wyciągnąć z kryzysu Wartę. W jej szatni zastanie m.in. urodzonego tak jak on w 1990 roku Bartosza Kelibę i starszego o 6 lat Łukasza Trałkę.

Warta na razie nie potwierdziła tych informacji. W poniedziałek pracę stracił Piotr Tworek, a podczas najbliższego meczu z Piastem Gliwice zespół ma poprowadzić Adama Szała, pełniący dotychczas funkcję jego asystenta.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
74.27 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro