Reklama
Reklama

Piotr Tworek oficjalnie zwolniony. Kto go zastąpi?

fot. Paweł Rosolski

Warta Poznań we wtorek oficjalnie potwierdziła, że rozstaje się z Piotrem Tworkiem.

O tym, że trener Warty Poznań prawdopodobnie straci stanowisko pisaliśmy już w weekend. Doniesienia te potwierdziły się. - W imieniu Rady Nadzorczej i właściciela Klubu, Bartłomieja Farjaszewskiego pragniemy podziękować trenerowi Piotrowi Tworkowi za ten ponad dwuletni czas jego pracy w Warcie Poznań. Trener zostanie zapamiętany przede wszystkim jako współtwórca jednych z największych sukcesów powojennej historii Klubu - podkreśla prezes Warty Poznań, Bartosz Wolny.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Szalę goryczy miała przelać dramatyczna porażka w doliczonym czasie gry w meczu z Lechią Gdańsk. Była to siódma porażka Warty Poznań w tym sezonie. - To była dla nas trudna decyzja, ale pozostanie Warty Poznań w Ekstraklasie pozostaje niezmiennie celem na ten sezon. Stwierdziliśmy, że zespół potrzebuje nowego impulsu, który zwiększy nasze szanse na pozostanie na najwyższym poziomie rozgrywkowym - mówi dyrektor sportowy, Radosław Mozyrko. - Tymczasowym trenerem zespołu będzie Adam Szała, który poprowadzi "Zielonych" w sobotnim meczu ligowym z Piastem Gliwice. Wkrótce ogłosimy nazwisko nowego trenera - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW drugiego stopnia. Również dla Poznania
31℃
19℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
19.73 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro