Reklama
Reklama

Jeszcze nie świętował osiemnastki, a już grozi mu 5 lat więzienia

fot. Lechenie narkomanii z Pixabay
fot. Lechenie narkomanii z Pixabay

Policjanci z powiatu wągrowieckiego zatrzymali młodego mężczyznę.

W miniony piątek funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zajściu, które miało miejsce na terenia Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie,Prowadzący czynności funkcjonariusze ustalili, że uczeń mógł dopuścić się kilku przestępstw na szkodę innych osób, a także mienia. 17-letni wychowanek ośrodka został zatrzymany i doprowadzony do wągrowieckiej jednostki Policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Zgromadzony w postępowaniu materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutów kierowania gróźb karalnych wobec wychowawcy ośrodka, a także znieważenia funkcjonariusza publicznego, a takim jest nauczyciel w trakcie wykonywania przez niego obowiązków zawodowych. Zatrzymany podejrzany jest również o kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec kolegi z ośrodka, uszkodzenia ciała innego wychowanka, a także zniszczenia wyposażenia jednej z sal - relacjonował mł. asp. Dominik Zieliński.

Decyzją sądu nastolatek został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
73.77 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro