Reklama
Reklama

Kolejna dobra wiadomość dla kierowców: kończy się remont trasy S11 Poznań - Kórnik!

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

Zmiana organizacji ruchu zaplanowana jest na wtorek, 12 października.

- W najbliższy wtorek, 12 października, zmieni się organizacja ruchu na S11 Krzesiny - Kórnik Północ. Kierowcy będą mogli już korzystać z obecnie zamkniętych odcinków trasy oraz węzłów. Tym samym remont ponad 12-kilometrowego odcinka S11 zbliża się do finału. Wykonawcy pozostały ostatnie prace przy oznakowaniu poziomym i uszorstnieniu fragmentów nawierzchni - informuje Alina Cieślak z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu.

- Zmiana w organizacji ruchu zmniejszy do minimum obecnie utrudnienia dla podróżujących tym odcinkiem drogi. Kierowcy będą mogli korzystać z dwóch jezdni w każdym kierunku. Będą jeszcze obowiązywać lokalne przewężenia jezdni ze zmienną lokalizacją. Dlatego prosimy o zwrócenie uwagi na obowiązujące oznakowanie oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - dodaje.

Wykonawca prac po wprowadzeniu zmian w organizacji ruchu, będzie malować oznakowanie poziome na trasie, a także na łukach drogi wykonywane będzie lokalne uszorstnienie nawierzchni. - Węzły w ciągu prowadzonych prac będą udostępnione do ruchu. Zwracamy jednak uwagę o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Szczególnie przy wyłączeniu lub włączeniu się do ruchu ze względu na ewentualne skrócenie pasów włączenia i wyłączenia - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro