Reklama
Reklama

Prezydent podał trzy naprawdę dobre wiadomości dla kierowców

fot. Jacek Jaśkowiak FB
fot. Jacek Jaśkowiak FB

Jacek Jaśkowiak rano przekazał dobre wieści w sprawie miejskich inwestycji.

Pierwsza informacja z pewnością ucieszy kierowców stojących obecnie w dużych korkach w rejonie Starołęki. - Jeszcze w tym miesiącu przejezdny będzie wiadukt w ciągu ul. Gołężyckiej - poinformował prezydent Poznania. To znacznie poprawi trudną sytuację komunikacyjną w tym rejonie Poznania.

Ale to nie koniec dobrych wieści. - Postępy prac widać też na Kurlandzkiej. Oddanie do użytku budowanego tam wiaduktu nastąpi do końca tego roku - dodaje Jacek Jaśkowiak. To natomiast oczekiwana wiadomość dla mieszkańców Chartowa i Rataj, którzy od miesięcy nie mogli korzystać z wiaduktu nad ulicą Krzywoustego, ale także dla kierowców jeżdżących samą ulicą Krzywoustego, na której obecnie obowiązuje zwężenie ruchu pod nowym wiaduktem.

Ostatnia wiadomość od prezydenta dotyczy ronda Rataje. - Do dyspozycji kierowców wjeżdżających na rondo od strony centrum dostępne są już dwa pasy. Dziękuję mieszkańcom za cierpliwość, jestem przekonany, że powstała infrastruktura wynagrodzi wszystkim te uciążliwości - kończy Jacek Jaśkowiak.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro