Reklama

Akcja policji w Dąbrówce: padły strzały, potrącono funkcjonariusza

fot. Zbigniew Mamys
fot. Zbigniew Mamys

Do zdarzenia doszło przed 17.00.

O tym, że coś niepokojącego dzieje się w podpoznańskiej Dąbrówce poinformowali nas Czytelnicy. - Przed 17.00 policjanci prowadzili działania o charakterze kryminalnym w Dąbrówce. W trakcie próby zatrzymania osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa doszło do potrącenia policjanta - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji. - Policjant został zabrany przytomny śmigłowcem LPR do szpitala. Czekamy na informację o jego stanie zdrowia - dodaje.

Z informacji od naszych Czytelników wynika, że w trakcie akcji padły strzały. - To prawda, policjanci oddali strzały. Przebieg całego zdarzenia jest w tej chwili ustalany. Mężczyzna, którego próbowano zatrzymać, jest poszukiwany - kończy Marta Mróz.

 • Aktualizacja
  środa, 6.10.2021 r., godz. 20.23
  Aktualizacja
  środa, 6.10.2021 r., godz. 20.23
  Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że sprawca potrącenia policjanta został podrzucony z raną postrzałową pod szpital HCP.
 • Aktualizacja
  środa, 6.10.2021 r., godz. 20.49
  Aktualizacja
  środa, 6.10.2021 r., godz. 20.49
  Nasze nieoficjalne informacje potwierdza policja. Sprawca potrącenia znajduje się w szpitalu z ranami postrzałowymi. Udzielana jest mu pomoc. Porzucone auto znaleziono w Luboniu. Potrącony policjant wciąż jest w szpitalu, ale obrażenia nie zagrażają jego życiu. Wiadomo, że akcja policji dotyczyła zatrzymania złodzieja samochodu, który skradziono minionej nocy z terenu Poznania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
8.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro