Reklama
Reklama

Reprezentacja Polski zagra w Wielkopolsce. Kiedy i gdzie?

fot. midi12 z Pixabay
fot. midi12 z Pixabay

Wielkopolskie obiekty będą w najbliższych gościć reprezentację Polski do lat 19.

Wszystko w związku z turniejem kwalifikacji mistrzostw Europy do lat 19, który odbędzie się w dniach 6-12 października.

Kadra Mariusza Rumaka, do której powołano m.in. Filipa Borowskiego i Krystiana Palacza z Lecha Poznań, zmierzy się z Finami (6 października w Grodzisku Wielkopolskim), Maltą (9 października w Swarzędzu) i Ukrainą (12 października w Grodzisku Wlkp.).

Ponadto mecze Ukraina - Malta (6 października) i Ukraina - Finlandia (9 października) zostaną rozegrane w Plewiskach, a kadry Malty i Finlandii zmierzą się 12 października w Swarzędzu.

Spotkania będzie można zobaczyć na żywo. - Z uwagi na przepisy UEFA, a także krajowe regulacje związane z występującym zagrożeniem epidemicznym, liczba biletów na poszczególne mecze jest bardzo mocno ograniczona i wcześniejsza rezerwacja stanowi jedyną gwarancję zobaczenia danego pojedynku z trybun - tłumaczy Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Osoby chcące wejść na stadiony muszą do wtorku, 5 października, wysłać na adres [email protected] zgłoszenie, zawierające imię i nazwisko, numer pesel oraz informację o spotkaniu, którego dotyczy zamówienie. Odbiór darmowych biletów będzie możliwy w siedzibie WZPN lub pod stadionem w dniu meczu. Jeśli pula nie zostanie wyczerpana wcześniej, to wejściówkę będzie można otrzymać także bezpośrednio przed spotkaniem.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro