Reklama

Wybieramy najlepsze lodowisko

Zapraszamy do oceniania poznańskich lodowisk. To właśnie my, mieszkańcy Poznania, wiemy najlepiej, gdzie można wybrać się z dziećmi, a gdzie bez pociech. Które lodowisko Waszym zdaniem jest najbezpieczniejsze? Gdzie zakładamy łyżwy w ciepłym pomieszczeniu, a gdzie w zimnym? Czekamy na Wasze opinie!

1. Lodowisko w Koziegłowach

Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu między 9 a 21. W każdy weekend odbywają się tam imprezy z DJ'em. Za bilety wstępu na jedną tercję (60 minut)zapłacimy: 7 zł (bilet normalny) i 5 złotych (bilet ulgowy). Przy zakupie 10 biletów, 3 dostaniemy gratis. Za wypożyczenie łyżew zapłacimy 5 zł, a za szatnię 1 zł. Lodowisko mieści się na przeciwko pływalni. Z Poznania dojedziemy tam autobusami linii 70 i 72.

2. Lodowisko Bogdanka

Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu od 8 do 21.30. W każdy piątek o godzinie 20 zaczyna się Ice-Party - zabawadyskotekowa z efektami świetlnymi iz DJ'em. Za bilety wstępu na jedną tercję (90 minut) zapłacimy w dni powszednie:9 zł (bilet normalny) i 7 zł (ulgowy), w weekendy i święta: odpowiednio 11 i 9 złotych. Wypożyczenie łyżew to koszt 6 złotych na godzinę, opłata za szatnię - 1 zł.W trakcie przerw technicznych (co 90 minut) w barze można zjeść ciepłe potrawy i wypić gorące napoje. Lodowisko mieści się przy ulicy Księcia Józefa/Północnej 9.

3. Lodowisko Malta

Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu od 8 do 22 (dodatkowo w piątek i sobotę do 23). W każdy piątek od 19 do 23 można bawić się na Ice-Party, zabawie tanecznej. Za bilety wstępu w dzień powszedni zapłacimy 5 zł (ulgowy) i 7 zł (normalny), a w weekendy i święta - 6 zł i 9 zł. Za szatnię zapłacimy 1 zł (za każdą godzinę), za parę łyżew na godzinę - 6 zł. Do dyspozycji łyżwiarzy jest również bufet, który działa między 11 a 21. Zachęcają ciepłe posiłki i napoje. Lodowisko znajduje się na ul. Krańcowej, przy Malcie.

4. Lodowisko w Swarzędzu

Czynne 7 dni w tygodniu między 8 a 21.30. W dzień powszedni za bilety zapłacimy: 7 zł (ulgowy) i 9 zł (normalny), w weekendy i święta: 8 i 10 zł. Wypożyczenie łyżew na godzinę kosztuje 5 złotych. Lodowisko ma wymiary 20m x 40m. Do dyspozycji łyżwiarzy jest również bufet, oferujący ciepłe posiłki. Lodowisko znajduje się przy ul. Kosynierów 1w Swarzędzu.

Czekamy na opinie internautówo lodowiskach, ich stanie technicznym, obsłudze i wyposażeniu. Zapraszamy do głosowania w rankingu!

Ranking lodowisk - wybierz najlepsze!

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro