Reklama
Reklama

Moda na elektroniczny papier

fot. Łukasz Mozalewski
fot. Łukasz Mozalewski

13 stycznia w Hotelu Sheraton odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu TechShow. Branżowe spotkania pasjonatów nowych technologii i biznesu przyciągają tłumy. Tematem wczorajszego spotkania był papier, ale nie tradycyjny. Prezentowano urządzenia elektroniczne, które już niedługo mogą zastąpić papierowe kartki.

Elektroniczny papier maprzede wszystkim zaoszczędzić nam dźwigania cięzkich akt i książek. Ale to nie jedyne plusy - taki papier nie niszczy środowiska, wręcz przeciwnie - nie wymaga wycinki drzew.

Podczas spotkania prezentowano wiele urządzeń, które w swojej pamięci mogą pomieścić tekstnawet 50 książek! Pozwala to na gromadzenie artykułów, czasopism i innych wydawnictw. Choć w formie przypominają trochę laptopy - są tańsze, bardziej ekologiczne i nie zużywają tyle baterii.

Czytnik e-papieru to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm, menedżerów i twórców technologii. To właśnie dla nich organizowane sąspotkania TechShow, na których poza prezentacjami nowinek technologicznych uczestnicy mogą wziąć udział w wideokonferencjach z udziałembiznesmenów z całego świata.

Kolejne spotkania odbędą się w marcu i maju. Aby wziąć w nich udział trzeba zarejestrować się na stronie www.techshow.pl

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
8.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro