Reklama
Reklama

Uprawiał konopie w swoim ogródku

fot. policja
fot. policja

W Pile.

Policjanci dowiedzieli się o możliwości uprawiania sadzonek konopi w jednym z ogródków przy al. Poznańskiej w Pile. Mundurowi pojawili się na miejscu i potwierdzili wcześniejsze informacje. - W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 6 sadzonek konopi o wadze blisko 900 gramów, które właściciel hodował na terenie swojego ogrodu - wyjaśnia Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Kryminalni zatrzymali 43-letniego mężczyznę. W ramach wykonanych czynności został również przeszukany dom mężczyzny, w którym policjanci ujawnili kolejne narkotyki. Była to marihuana w postaci suszu roślinnego o wadze ponad 100 gramów - dodaje.

Łącznie mężczyzna hodował 8 sadzonek. 2 z nich wykorzystał do przygotowania suszu roślinnego. 43-latkowi postawiono zarzuty uprawy konopi oraz wytwarzanie marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro