Reklama

Gostyń: ojciec podejrzany o pedofilię

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Counselling / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Counselling / pixabay.com

Postawiono mu zarzuty.

Jak informuje portal elka.pl, 48-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego usłyszał zarzuty dotyczące pedofilii. Policję o podejrzeniach poinformowała matka jego 11-letniej córki. Kobieta wraz z córką nie mieszkają z mężczyzną. Do przestępstw miało dochodzić, gdy ojciec widywał się ze swoim dzieckiem. O wszystkim nastolatka opowiedziała mamie, a ta powiadomiła służby.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Z ustaleń lokalnych dziennikarzy wynika, że mężczyźnie postawiono 5 zarzutów - trzy z nich dotyczą innych czynności seksualnych. Dwa pozostałe dotyczą natomiast prezentowania pornografii i zachowania seksualnego wobec córki. Do zachowań, o których mowa, miało dojść 3 lata temu.

48-latek miał trafić na 3 miesiące do aresztu, ale ostatecznie zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości 40 tysięcy złotych. Dodatkowo mężczyzna nie może kontaktować się z córką i jej matką.

Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Złożył wyjaśnienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
37.02 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro