Reklama

Jedziesz do Wrześni? Od poniedziałku nie zjedziesz tu z autostrady!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Autostrada Wielkopolska
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Autostrada Wielkopolska

Wszystko przez trwający remont na węźle autostradowym Września.

Autostrada Wielkopolska informuje, że w poniedziałek rozpocznie się kolejny etap prac remontowych na węźle Września. - Obejmuje on wymianę warstwy ścieralnej nawierzchni na łącznicach zjazdowych z autostrady A2 na węźle Września (ok. 209 km A2) zarówno dla kierowców podróżujących z kierunku Warszawy do Wrześni jak i z kierunku Świecka do Wrześni - informuje Autostrada Wielkopolska.

Od poniedziałku niemożliwy będzie zjazd z A2 we Wrześni. Kierowcy jadący od strony Warszawy będą musieli zjechać z trasy w Słupcy, a następnie kierować się DW466 i DK92. Pojazdy jadące od strony Świecka będą musiały zjechać z trasy już na węźle Poznań Wschód, następnie trasą S5 do Kostrzyna i w DK92 w stronę Wrześni.

- Modernizacja nawierzchni na łącznicach zjazdowych z autostrady A2 na węźle Września planowana jest na 20-28 września. Jednak na termin realizacji mogą wpłynąć warunki atmosferyczne - pogorszenie pogody, opady deszczu itp. Spółka Autostrada Wielkopolska dokłada wszelkich starań aby prace modernizacyjne przebiegały sprawnie i bez zbędnych utrudnień mając na uwadze zapewnienie wysokiej jakości drogi oraz bezpieczeństwa kierowców - zapewnia AW.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
18.29 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro