Reklama
Reklama

Lech-Skra: darmowy wstęp dla karnetowiczów. Sprzedaż otwarta od poniedziałku

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

28 września o 16:00 Lech Poznań zagra ze Skrą Częstochowa.

Przypomnijmy: pierwotnie gospodarzem meczu Fortuna Pucharu Polski miał być pierwszoligowiec i formalnie tak pozostanie. Kluby porozumiały się jednak w kwestii zmiany areny tego spotkania, dlatego piłkarze wybiegną na boisko przy ul. Bułgarskiej.

Pierwotnie mecze pucharowe nie znalazły się w ramach meczów "abonamentowych", klub zdecydował się jednak na dodanie tego spotkania do karnetów Sezon 2021/2022 oraz Jesień2021. Ich posiadacze mogą już odebrać swoje darmowe bilety za pośrednictwem strony bilety.lechpoznan.pl. Z kolei 18 września o 12:00 odblokowana zostanie możliwość dokupienia biletów przez karnetowiczów Sezon 2021/2022 oraz Jesień 2021 dla najbliższych.

Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców ruszy w poniedziałek o 10:00.

- Prosimy pamiętać, że w związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19 dostępna pojemność stadionu wynosi 50% miejsc. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 czerwca 2021 do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. W celu zwiększenia pojemności stadionu na poszczególne mecze Lecha Poznań, przy zakupie biletu wprowadzona została opcja dobrowolnego oświadczenia o zaszczepieniu. Oświadczenie to nie jest wymogiem koniecznym do zakupu wejściówki, jednak w przypadku dużego zainteresowania spotkaniem, pomoże zapewnić większą liczbę miejsc na obiekcie przy Bułgarskiej - przypomina w swoim komunikacie Lech Poznań.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
6.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro