Reklama
Reklama

Próba porwania kobiety na ulicy Wrocławskiej? "Wlekli ją po ulicy"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Google Street View
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Google Street View

O sprawie poinformował nas Czytelnik.

- Zapytajcie zespół prasowy poznańskiej policji o wczorajszą próbę porwania kobiety na środku ulicy Wrocławskiej. Dwóch typów wstrzyknęło lasce coś i wlekli ją po ulicy, w końcu w połowie drogi zatrzymały ich jakieś baby. Policja zawiozła ofiarę na obdukcję około 20:30 - napisał do nas Czytelnik.

Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze chwilę przed 20.00 otrzymali zgłoszenie od postronnej osoby o tym, że na ulicy Wrocławskiej młoda kobieta jest ciągnięta do samochodu. - Miała wzywać pomocy - mówi.

Ze względu na to, że mogła to być próba porwania, na miejsce natychmiast skierowano radiowozy. - Byliśmy tam już po czterech minutach. Z ustaleń policjantów wynika, że nie doszło do próby porwania. Było to rodzinne nieporozumienie. Uczestnicy zostali wylegitymowani. Bardzo dziękujemy osobom, które zareagowały na to, co się stało. Komuś mogła stać się krzywda, choć w tym przypadku tak nie było. Nie można przejść obojętnie obok takiego widoku, tym bardziej gratulacje należą się osobie, która nas powiadomiła o incydencie - kończy Liszczyńska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
5.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
55.46 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro