Reklama
Reklama

Ponad 20 tysięcy kibiców ma już bilet na Kolejorza. Będąc zaszczepionym warto to zaznaczyć

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

W piątek o 20:30 Lech Poznań podejmie Wisłę Kraków.

Kolejorz dobrze rozpoczął sezon i jest liderem PKO BP Ekstraklasy, co automatycznie przekłada się na wzrost frekwencji na trybunach. We wtorek wieczorem klub poinformował w swoich mediach społecznościowych, że bilet na spotkanie z Białą Gwiazdą ma już ponad 20,5 tysiąca widzów.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Co ważne, zgodnie z obecnymi regulacjami na stadionach zajętych może być maksymalnie 50 proc. dostępnych miejsc. W limity nie wliczają się jednak osoby zaszczepione, więc teoretycznie trybuny mogłyby wypełnić się nawet w 100 procentach. Przynajmniej połowa widzów musiałaby być jednak zaszczepiona i złożyć odpowiednią deklarację.

- Pomóżcie nam zapełnić stadion, żeby była wuchta wiary i przy zakupie biletu wypełniajcie oświadczenie o zaszczepieniu. Oświadczenie jest DOBROWOLNE i dotyczy TYLKO zaszczepionych osób - poinformował na Twitterze Lech Poznań. - Przypominamy, że oświadczenie to nie jest wymogiem koniecznym do zakupu wejściówki, ale pomoże zwiększyć liczbę miejsc na stadionie - dodał klub.

Wejściówki na piątkowy mecz można nabywać tutaj. Przy okazji spotkania z Wisłą ma wrócić zorganizowany doping, o czym pisaliśmy tutaj.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
39.37 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro