Reklama
Reklama

Ponad 20 tysięcy kibiców ma już bilet na Kolejorza. Będąc zaszczepionym warto to zaznaczyć

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

W piątek o 20:30 Lech Poznań podejmie Wisłę Kraków.

Kolejorz dobrze rozpoczął sezon i jest liderem PKO BP Ekstraklasy, co automatycznie przekłada się na wzrost frekwencji na trybunach. We wtorek wieczorem klub poinformował w swoich mediach społecznościowych, że bilet na spotkanie z Białą Gwiazdą ma już ponad 20,5 tysiąca widzów.

Co ważne, zgodnie z obecnymi regulacjami na stadionach zajętych może być maksymalnie 50 proc. dostępnych miejsc. W limity nie wliczają się jednak osoby zaszczepione, więc teoretycznie trybuny mogłyby wypełnić się nawet w 100 procentach. Przynajmniej połowa widzów musiałaby być jednak zaszczepiona i złożyć odpowiednią deklarację.

- Pomóżcie nam zapełnić stadion, żeby była wuchta wiary i przy zakupie biletu wypełniajcie oświadczenie o zaszczepieniu. Oświadczenie jest DOBROWOLNE i dotyczy TYLKO zaszczepionych osób - poinformował na Twitterze Lech Poznań. - Przypominamy, że oświadczenie to nie jest wymogiem koniecznym do zakupu wejściówki, ale pomoże zwiększyć liczbę miejsc na stadionie - dodał klub.

Wejściówki na piątkowy mecz można nabywać tutaj. Przy okazji spotkania z Wisłą ma wrócić zorganizowany doping, o czym pisaliśmy tutaj.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czerwiec? W nocy raczej marzec. Jest ostrzeżenie IMGW!
17℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
1.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro