Reklama
Reklama

Cytadela: dzików nie odstrzelono. Zostały przepłoszone

Wyspiańskiego | fot. Czytelnik

Odstrzał był planowany na noc z poniedziałku na wtorek.

W poniedziałek o planowanym odstrzale poinformował Zarząd Zieleni Miejskiej. Okazuje się jednak, że żadne zwierzę nie zostało dziś w nocy zabite. - Zaplanowane nocne wypłaszanie dzików (z 13 na 14 września) z okolic Cytadeli zakończyło się przesunięciem zwierząt w niezurbanizowaną część miasta, okolice koryta rzeki Warty. Podczas prowadzonych działań żadne ze zwierząt nie ucierpiało. Nie dokonano odstrzału redukcyjnego dzików - wyjaśnia Marcin Rzepecki, zastępca dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa UMP.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Do naszej redakcji dotarły zdjęcia innej części Poznania, w której ostatniej nocy pojawiły się dziki. Konkretnie w rejonie parku Kasprowicza i Areny. Najpierw, około 23.00 pojawiły się na ulicy Jarochowskiego, a następnie, 20 minut później, spotkano je na ulicy Wyspiańskiego.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro