Reklama
Reklama

We wtorek zmiana organizacji ruchu na trasie Poznań - Kórnik. Kierowcy ostrzegają, że na trasie leżą niebezpieczne kamyczki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. GDDKiA
Zdjęcie ilustracyjne | fot. GDDKiA

Już wieczorem wykonawca prac remontowych zacznie wprowadzenie zmian na trasie S11 Poznań - Kórnik.

Nastąpi otwarcie częściowo zamkniętego odcinka S11 od przewiązki przed węzłem Borówiec do przewiązki przed węzłem Koninko na jezdni w kierunku Poznania (km 4+250 do km 7+350). Zamknięte zostaną natomiast częściowo odcinki S11 w kierunku Kórnika od mniej więcej początku robót za węzłem Poznań Krzesiny do przewiązki za węzłem Koninko (km 0+700 do km 4+250) oraz od przewiązki za węzłem Borówiec do końca robót przed węzłem Kórnik Południe (km 7+350 do km 12+800). Ruch pojazdów będzie odbywać się na przeciwległej jezdni dwukierunkowo.

Dodatkowo jadąc w kierunku Kórnika nie będzie można zjechać z trasy na węzłach Koninko oraz Kórnik Północ. Kierowcy będą musieli korzystać z węzłów w okolicy. Wprowadzanie zmian w organizacji ruchu ma potrwać do środy do godziny 12.00.

Tymczasem do naszej redakcji dotarła informacja od jednego z kierowców, który jechał dziś trasą pomiędzy węzłem Gądki i Poznaniem. - Z rana na trasie były kamyczki na nowo otwartej drodze, spod pojazdu, który mnie wyprzedał wyleciały kamyczki, które uszkodziły przednią szybę. Jestem pewien, że to nie jedyny przypadek dzisiaj. Jak można otworzyć drogę, która nie jest w pełni ubita i uszkadza pojazdy - dopytuje nasz Czytelnik.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
18.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro