Reklama

Przebudowa ronda Rataje: przed nami kolejne zmiany!

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. PIM
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. PIM

Trzeba się z nimi liczyć od poniedziałku.

Prace w ramach przebudowy układu komunikacyjnego w rejonie ronda Rataje skupiają się aktualnie na odcinku między rondem a mostem Królowej Jadwigi. Torowisko, jezdnia oraz chodniki na tym odcinku ul. Krzywoustego są przebudowywane.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

13 września wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Krzywoustego i ul. Jurackiej. Kierowcy będą mieli do dyspozycji jeden, zewnętrzny pas ruchu, którym będzie można jechać w kierunku ronda oraz skręcić w ul. Juracką. Oznacza to, że wyłączony z użytku zostanie wewnętrzny pas ruchu. Zmiana wynika z konieczności przeprowadzenia robót budowlanych na wewnętrznym pasie oraz z uwagi na prace torowe - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Prosimy o korzystanie w miarę możliwości z alternatywnych tras omijających dojazd do ronda Rataje od mostu Królowej Jadwigi oraz zachowanie ostrożności w rejonie prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie, jak również na sygnalizację świetlną na wjazdach na rondo i zjazdach, której funkcjonowanie wynika z obowiązujących przepisów - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro