Reklama
Reklama

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na remontowanej trasie S11 Poznań - Kórnik

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

Planowane są na przyszły tydzień.

- Wprowadzanie zmian w organizacji ruchu rozpocznie się w godzinach wieczornych 14 września (wtorek) i zakończy 15 września (środa) do godziny 12.00 - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Co konkretnie się zmieni? Nastąpi otwarcie częściowo zamkniętego odcinka S11 od przewiązki przed węzłem Borówiec do przewiązki przed węzłem Koninko na jezdni w kierunku Poznania (km 4+250 do km 7+350). Zamknięte zostaną natomiast częściowo odcinki S11 w kierunku Kórnika od mniej więcej początku robót za węzłem Poznań Krzesiny do przewiązki za węzłem Koninko (km 0+700 do km 4+250) oraz od przewiązki za węzłem Borówiec do końca robót przed węzłem Kórnik Południe (km 7+350 do km 12+800). Ruch pojazdów będzie odbywać się na przeciwległej jezdni dwukierunkowo.

Dodatkowo jadąc w kierunku Kórnika nie będzie można zjechać z trasy na węzłach Koninko oraz Kórnik Północ. Kierowcy będą musieli korzystać z węzłów w okolicy. - W zależności od warunków atmosferycznych, daty wprowadzenia zmian w organizacji ruchu mogą ulec zmianie. O planowanych kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco - zaznacza GDDKiA.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
17.63 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro