Reklama
Reklama

Potrącenie na pasach przed dworcem PKP

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Google Street View

Do zdarzenia doszło przed południem.

- Około 11:25 na wysokości przystanku tramwajowego Poznań Główny (na drodze w kierunku do Mostu Dworcowego), przy zielonym świetle dla samochodów, osoba (najprawdopodobniej dziecko z uwagi na kobiecy krzyk "Jezus" tuż przed zdarzeniem) wtargnęła na skrajny lewy pas i została potrącona przez jadącą taksówkę, która niezwłocznie się zatrzymała. Kierowca przystąpił do udzielania pomocy. Nie mam informacji w zakresie stopnia poszkodowanej osoby - informuje Widz WTK, Mikołaj.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze interweniowali na miejscu. - Osoba poszkodowana to 14-latek, który znajdował się pod opieką mamy. Z obrażeniami trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nastolatek nagle znalazł się na jezdni, choć rzeczywiście piesi mieli wtedy czerwone światło na sygnalizatorze - mówi.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro