Reklama
Reklama

Uszkodził dwa auta na parkingu i odjechał. Wpadł

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło na parkingu restauracji Szczaw i Mirabelki na Piątkowie.

We wtorek około 18.20 na parkingu doszło do incydentu. Mężczyzna poruszający się samochodem, uderzył z impetem w zaparkowane tam auto. Pojazd w wyniku mocnego uderzenia przesunął się i uderzył w pojazd stojący obok. Sprawca uciekł.

Z relacji naszego Czytelnika wynika, że mężczyzna, który siedział za kierownicą samochodu oddalił się z miejsca zdarzenia, ale po kilku godzinach wrócił na parking. Wówczas pojawili się tam policjanci.

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze interweniowali w tym miejscu. - Mężczyzna został wylegitymowany i na pewno odpowie za wykroczenie, jakim jest uszkodzenie dwóch samochodów. Policjanci zajmują się tą sprawą - mówi.

Nasz Czytelnik twierdzi, że mężczyzna nie powinien prowadzić samochodu - wcześniej miał bowiem zatrzymane prawo jazdy. Jeśli to się potwierdzi, będzie odpowiadać także za to.


  • Aktualizacja
    czwartek, 9.09.2021 r., godz. 13.09
    Aktualizacja
    czwartek, 9.09.2021 r., godz. 13.09
    Potwierdziły się wcześniejsze informacje, że mężczyzna miał wcześniej zatrzymane prawo jazdy. Grozi mu za to wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów do 3 lat.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
17.63 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro