Reklama
Reklama

9-latka zaatakowana przez 12-letniego kolegę na polu kukurydzy. Miał jej kazać ściągnąć spodenki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Free-Photos / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Free-Photos / pixabay.com

Do zdarzenia doszło w podrawickiej wsi.

Sprawę opisuje portal rawicz24.pl. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że 9-letnia dziewczynka w sobotę spotkała się z 12-letnim kolegą. Wcześniej często mieli ze sobą spędzać czas, rodzice byli więc spokojni o bezpieczeństwo swojego dziecka. Ojciec 9-latki opisał lokalnym dziennikarzom, że dziewczynka wróciła do domu roztrzęsiona. Opowiedziała rodzicom, że 12-latek zaciągnął ją na pole kukurydzy i kazał jej ściągnąć spodenki. Gdy zaprotestowała, zaczął ją bić po twarzy i plecach. Dziewczynce udało się uciec. Chłopiec zabronił mówić dziewczynce o tym, co się stało, ale w końcu opowiedziała bliskim historię.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Rodzice 9-latki zawiadomili policję. Funkcjonariusze przyznają, że do sądu skierowano wniosek o ukaranie chłopca za demoralizację. Policjanci nie zdradzają szczegółów sprawy, ale przyznają, że dla rodziców dzieci sytuacja jest zaskakująca. Dzieci się wcześniej znały i nigdy nie dochodziło między nimi do konfliktów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
72.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro