Reklama
Reklama

Podgórna: bójka z udziałem ratownika medycznego

fot. Widz WTK
fot. Widz WTK

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

- Przesyłam film który pokazuje sprzeczkę między ratownikiem medycznym a dwójką młodych ludzi. Akcja wydarzyła się w nocy z 4 na 5 września przy ulicy Podgórnej. Pogotowie przyjechało chyba do pobitej dziewczyny, lekceważące podejście ratownika do sprawy sprowokowało młodych ludzi do potyczki słownej. Ratownik po zauważeniu, że jest nagrywany, wyrwał telefon i rzucił o chodnik - pisze Widz WTK.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Z nagrania wynika, że w stronę podążającego za mężczyzną ratownika medycznego kobieta rzuca jakimś przedmiotem - prawdopodobnie butelką. Nie trafia. Między kobietą i ratownikiem dochodzi do szarpaniny, w którą włącza się kolejny mężczyzna. Pod koniec nagrania widać też człowieka leżącego na chodniku - prawdopodobnie do niego wezwano pogotowie.

Portal wtk.pl skontaktował się z rzecznikiem pogotowia ratunkowego w Poznaniu. - Sprawa jest wyjaśniana. Na pewno zajmiemy stanowisko - mówi w rozmowie z wtk.pl Robert Judek, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro