Reklama

Tragicznie zmarli narzeczeni zostaną pochowani we wspólnym grobie

fot. KP PSP Ostrów Wielkopolski
fot. KP PSP Ostrów Wielkopolski

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek w powiecie ostrowskim.

Jak już wcześniej informowaliśmy na naszym portalu, para narzeczonych zginęła w wypadku w miejscowości Świeca na terenie gminy Odolanów. Do wypadku doszło dzień przed ich ślubem. Z ustaleń portalu ostrow24.tv wynika, że Martyna i Bartosz wracali z sali weselnej pod Odolanowem, w której dogrywali ostatnie szczegóły zbliżającej się uroczystości. Jechali do rodzinnego domu kobiety.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jak podaje lokalny portal, samochód narzeczonych zjechał prawymi kołami na pobocze i wpadł w poślizg. Po chwili ustawił się bokiem na jezdni. Jadąca z przeciwnego kierunku ciężarówka nie miała możliwości, by ominąć osobówkę. Doszło do zderzenia, w wyniku którego kobieta i mężczyzna podróżujący samochodem zginęli.

Wiadomo już, że pogrzeb pary odbędzie się w miejscowości Niedźwiedź w powiecie ostrzeszowskim w najbliższą sobotę. Narzeczeni spoczną we wspólnym grobie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
8.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro