Reklama

Zmiana organizacji ruchu na remontowanej trasie Poznań - Kórnik

Zdjęcie ilustracyjne | fot. GDDKiA
Zdjęcie ilustracyjne | fot. GDDKiA

Od poniedziałku.

6 września, a więc w najbliższy poniedziałek, nastąpi zmiana organizacji ruchu na trasie S11 pomiędzy Poznaniem i Kórnikiem. Wyłączona z ruchu zostanie jezdnia prowadząca w kierunku Kórnika, po której obecnie poruszają się kierowcy. - Po wprowadzeniu zmiany, od 6 do 12 września zamknięte będą częściowo jezdnie w kierunku Poznania i Kórnika. Ruch pojazdów będzie odbywał się na przeciwległej jezdni dwukierunkowo - informuje Marcin Kucharczak z GDDKiA w Poznaniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Kucharczak w rozmowie z nami precyzuje, że chodzi o częściowe zamknięcie jezdni w kierunku Kórnika - konkretnie odcinka pomiędzy mniej więcej węzłami Borówiec i Kórnik Północ. - Dodatkowo zamknięte będą także częściowo węzły Gądki (w kierunku Poznania), Borówiec (w kierunku Poznania) i Kórnik Północ (w kierunku Kórnika). Objazdy kierować będą ruch na sąsiednie węzły - wyjaśnia.

Kolejne zmiany mają nastąpić po 12 września i GDDKiA z wyprzedzeniem będzie o nich informować.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro