Reklama
Reklama

Przez awarię na Jeżycach przyspieszyli zamknięcie ulicy

Archiwum | fot. Włodzimierz Hoppel
Archiwum | fot. Włodzimierz Hoppel

Ulicy Kościelnej.

Przejazd ulicą Kościelną pod wiaduktem kolejowym miał być niemożliwy od piątku do niedzieli. Doszło jednak do awarii kanalizacyjnej, z powodu której zdecydowano się zamknąć ulicę już w czwartek o 8.30. Trasa jest niedostępna na odcinku od Jeżyckiej do Nad Wierzbakiem.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Oznacza to zmiany w kursowaniu autobusów. - Autobusy linii 164 aż do niedzieli do końca dnia będą kursować trasą objazdową przez Dąbrowskiego, Żeromskiego i Niestachowską w obu kierunkach. Autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich napotkanych przystankach na trasie oraz na tymczasowych przystankach "Polna" równolegle do przystanków tramwajowych - informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.

- Autobusy linii 216 i 226 już od nocy z 2 na 3 września (z czwartku na piątek) będą kursować trasą objazdową przez Roosevelta, Pułaskiego i al. Wielkopolską w obu kierunkach, zatrzymując się na wszystkich napotkanych przystankach na trasie na żądanie pasażera. Autobusy linii 100 będą zgodnie z wcześniejszymi założeniami kursować trasą objazdową przez Poznańską, Libelta i Al. Niepodległości przez cały weekend - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.48 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro