Reklama
Reklama

Żabka wprowadza pierwszy w Polsce voucher na teleporadę medyczną. Można go kupić w każdym sklepie

archiwum | fot. materiały prasowe
archiwum | fot. materiały prasowe

Dzięki voucherowi jego posiadacz skorzysta z porady lekarza.

Żabka powstała w Poznaniu i do dziś tu ma swoją siedzibę. O sieci właśnie zrobiło się głośno - jako pierwsza w Polsce od 1 września oferuje swoim klientom usługę przedpłaconego vouchera na teleporadę medyczną. W każdym sklepie sieci można kupić voucher, dzięki któremu klient przez telefon będzie mógł skonsultować się z lekarzem POZ, a także lekarzem specjalistą. Jeśli sytuacja będzie tego wymagać - lekarz wystawi e-receptę lub e-zwolnienie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Voucher HomeDoctor ma dawać nabywcom możliwość umówienia się na telekonsultację nawet w 15 minut od zamówienia usługi. Ile to kosztuje? Za konsultację z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej trzeba zapłacić 55 złotych, a z lekarzem specjalistą (16 specjalizacji w ofercie) 75 złotych. Klient kupując usługę otrzymuje kod, którego podanie jest niezbędne do odbycia porady. Kod jest ważny 3 miesiące.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpiecznie na drogach! IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
31.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro