Reklama

Trwa akcja poboru krwi. "Jesteście bardzo potrzebni. Czekamy na Was"

fot. MPK Poznań

Krew można oddać dziś na terenie zajezdni tramwajowej przy ul. Głogowskiej.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy MPK Poznań prowadzi jeszcze w sobotę otwartą akcję poboru krwi. To oznacza, że każdy, kto tylko będzie chciał, będzie mógł oddać krew jeszcze w dziś do godziny 13:00 na terenie zajezdni tramwajowej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, gdzie stoi specjalny autobus.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

W centrach krwiodawstwa i krwiolecznictwa, w naszym również, odnotowujemy zwiększone zapotrzebowanie na krew i jej składniki, które składają szpitale. Tylko dzięki ofiarowanej przez Was krwi lekarze mogą wykonywać skomplikowane operacje ratujące zdrowie i życie. Jesteście bardzo potrzebni. Czekamy na Was - apeluje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu

W czasie akcji będzie również możliwość zapisania się do Banku Dawców Szpiku.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy MPK Poznań Sp. z o.o. powstał w 1971 r. Podstawowym jego zadaniem jest pozyskiwanie krwi i nowych krwiodawców oraz działalność charytatywna na rzecz dzieci i osób chorych oraz osób o bardzo niskim statusie materialnym.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
10℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro