Reklama

"Koniec wakacji na Starym" już w weekend

fot. Targowiska
fot. Targowiska

Na poznańskim Starym Rynku zaplanowano wiele atrakcji z okazji kończących się wakacji.

Impreza odbędzie się w dniach 27 - 29 sierpnia. - Na kiermaszu handlowym oprócz naszych stałych wystawców, oferujących przedmioty artystyczne i rękodzielnicze, pojawią się też nowi. Będzie można kupić np. książki i komiksy o tematyce historycznej, fantastycznej i satyrycznej, wiele przysmaków - jak sery zagrodowe czy zioła oraz przyprawy w doniczkach, a także sadzonki, byliny i cebulki - wylicza Iwona Rafińska, prezes spółki Targowiska.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Dzieci będą mogły zyskać pięknie wymalowane twarze oraz dostaną zwierzątko zrobione z balonów. Nie zabraknie warsztatów np. robienia pudełek na wakacyjne skarby. Na Starym Rynku pojawią się też wóz strażacki, motocykle oraz zabytkowe samochody. Będą też psiaki, konkretnie Golden Retrievery.

To pierwsza edycja wydarzenia, ale spółka Targowiska, która je organizuje wierzy, że pomysł spodoba się mieszkańcom, a kolejne edycje będą odbywać się w Poznaniu w kolejnych latach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
16.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro