Reklama
Reklama

Poznański Urząd Miasta szuka pracowników

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Potrzebni są m.in. informatycy i specjaliści w dziedzinie gospodarki wodnej.

Jak przekazują urzędnicy wakaty czekają na pracowników w wielu wydziałach urzędu miasta. Wydział Informatyki poszukuje osoby ds. zarządzania użytkownikami systemów informatycznych oraz pracownika ds. analiz i wdrożeń. Nabór prowadzi również Wydział Gospodarki Nieruchomościami, który szuka specjalistów ds. obsługi rachunkowej, ds. dzierżaw, najmu i użyczeń oraz ds. zbywania przetargowego. Z kolei Wydział Organizacyjny zatrudni osoby ds. rozliczeń wynagrodzeń, Wydział Finansowy - kogoś ds. podatków od środków transportowych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Potrzebni są także profesjonaliści zajmujący się środowiskiem - w Wydziale Kształtowania i Ochrony Środowiska na specjalistów ds. realizacji zadań przyrodniczych i gospodarki wodnej czekają dwa etaty (w tym jeden na zastępstwo). Wydział Oświaty zatrudni osobę ds. organizacji szkół i placówek oświatowych oraz analizy wydatków budżetowych, a Wydział Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych - ds. obsługi technicznej. Z kolei w Wydziale Urbanistyki i Architektury pracę znajdzie architekt.

Oferty pracy na wszystkie wolne stanowiska w Urzędzie Miasta trzeba składać przez internet. Można je znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej. Przy ogłoszeniu znajduje się link do interaktywnego formularza - wystarczy go wypełnić, nie trzeba wysyłać listu motywacyjnego i CV. Pozostałe dokumenty określone w ogłoszeniu, np. kserokopie dyplomów, świadectw pracy i kursów, należy przedstawić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty można też składać w wersji papierowej w Biurze Podawczym Urzędu (pl. Kolegiacki 17). Warunkiem udziału w rekrutacji jest podanie danych osobowych - informują miejscy urzędnicy.

Zgodnie z ustawą urzędnikiem może zostać osoba, która jest obywatelem polskim (z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 Ustawy o pracownikach samorządowych), ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych. Co więcej, ma odpowiednie kwalifikacje zawodowe, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe i cieszy się nieposzlakowaną opinią - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro