Reklama

Serduszka dla WOŚP od policjantów

Dwa srebrno-złote serca przekazali w piątek poznańscy policjanci na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wielka orkiestrowa impreza odbędzie się na rzecz pomocy finansowej w procesie wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Finał już w przyszłą niedzielę.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się do nas wielkimi krokami. Przygotowania już dawno ruszyły pełną para. Teraz do fundacji zgłaszają się kolejne osoby oraz instytucje, które chciałyby przekazać dary na aukcję. Tak zrobili w piątek poznańscy policjanci, którzy przekazali na rzecz WOŚP dwa srebrno-złote serca.

Serduszka mają kilkanaście centymetrów średnicy. Środek wykonany jest ze złota najwyższej próby a otoczka ze srebra. Ich cena rynkowa wynosi 3 tysiące złotych. Pieniądze na wykonanie serc zebrali sami policjanci. Uzbierana kwota pochodziła głownie z ich składek związkowych. Funkcjonariusze mają nadzieję, że zlicytowane zostaną za zdecydowanie większą kwotę, aby jak najwięcej pieniędzy zebrało się na tegoroczny cel orkiestry.

Już w piątek serduszka zostały wystawione na specjalnej aukcji internetowej. Licytować je będzie można aż do finału tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podobne aukcje charytatywne cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem internautów. W tym roku wśród wystawionych przedmiotów można znaleźć między innymi piłkę z autografem Leo Benhackera czy czapkę z podpisem Roberta Kubicy.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się już w niedzielę 11-ego stycznia.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
7.27 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro