Reklama
Reklama

Naramowice: cztery dni bez ciepłej wody i ogrzewania. Lista adresów jest długa

Zdjęcie ilustracyjne | fot. dariuszman / freeimages.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. dariuszman / freeimages.com

Wszystko przez prace inwestycyjne w rejonie ulicy Łużyckiej.

- W zwiazku z prowadzeniem prac inwestycyjnych w okolicach ulicy Łuzyckiej konieczne okazało sie wyłaczenie dostaw ciepła dla odbiorców w tym rejonie. Skutki beda odczuwalne dla mieszkanców Naramowic - informuje Veolia Energia Poznań.

Przerwa w dostawie ciepła rozpocznie się 17 sierpnia (wtorek) o 2.30 i potrwa do 20 sierpnia (piątek) do 20.30. - Długi czas wyłaczenia zwiazany jest z budowa linii tramwajowej i koniecznościa przełozenia miejskiej sieci cieplnej (rurociagi o średnicy 800 mm) na zasilaniu i powrocie. Do wykonania tego zadania konieczne jest przepompowanie 1100 m3 wody - dodaje.

- Zapewniamy, ze słuzby techniczne Veolii bez zbednej zwłoki przystapiły do działan, by okres braku ciepła trwał jak najkrócej. Przepraszamy naszych klientów i odbiorców za niedogodności oraz prosimy o wyrozumiałośc. Pragniemy zapewnic, ze dołozymy wszelkich staran, aby jak najszybciej przywrócic normalny stan dostaw - kończy.

Gdzie konkretnie nie będzie ciepłej wody i ogrzewania? Veolia wymienia ulice Błażeja, Bolka, Dziewanny, Jasna Rola, Kupały, Łużycką, Madziarską, Marzanny, Mołdawską, Morawską, Popiela, Naramowicką, Sarmacką, Siedmiogrodzką, Skwierzyńską, Słubicką, Swarożyca, Wenedów, a także os. Władysława Łokietka. Konkretne numery posesji, na których nie będzie ogrzewania i ciepłej wody, można znaleźć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro