Reklama

W Poznaniu przybywa Biedronek otwartych w niedzielę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Hasznalt/wikimedia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Hasznalt/wikimedia

Jest ich już 11.

Wszystkie cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców w niedziele, a więc w dni, w które zdecydowana większość sklepów jest zamknięta. Znana sieć handlowa weszła we współpracę z Pocztą Polską i dzięku realizowanej usłudze pocztowej może otworzyć swoje sklepy również w niedziele niehandlowe.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jeszcze w lipcu informowaliśmy o 7 sklepach Biedronka zlokalizowanych w Poznaniu, które są otwarte w niedziele. Obecnie jest ich już 11. Jak podaje wtk.pl, od niedawna w niedziele klientów obsługują sklepy przy ulicach: Starołęckiej 1, Bobrzańskiej 13, Żurawinowej 2 oraz Polnej 41. Już wcześniej pisaliśmy, że otwarte w niedziele są sklepy pod adresami:

ul. Obornicka 334
ul. Piątkowska 78
ul. Łukaszewicza 43
ul. Gwiaździsta 30
ul. Połabska 1
ul. Poszwińskiego 2
ul. Dworcowa 2 (dworzec kolejowy).

W całym kraju w niedziele czynnych jest kilkaset sklepów sieci. Biedronka nie jest jedynym sklepem, który wprowadzając usługę pocztową otwiera się dla klientów pomimo zakazu handlu. Podobnie funkcjonują sklepy Żabka, ABC, niektóre Kauflandy, a od niedawna również część marketów budowlanych Bricomarche.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro