Reklama
Reklama

W Poznaniu przybywa Biedronek otwartych w niedzielę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Hasznalt/wikimedia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Hasznalt/wikimedia

Jest ich już 11.

Wszystkie cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców w niedziele, a więc w dni, w które zdecydowana większość sklepów jest zamknięta. Znana sieć handlowa weszła we współpracę z Pocztą Polską i dzięku realizowanej usłudze pocztowej może otworzyć swoje sklepy również w niedziele niehandlowe.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jeszcze w lipcu informowaliśmy o 7 sklepach Biedronka zlokalizowanych w Poznaniu, które są otwarte w niedziele. Obecnie jest ich już 11. Jak podaje wtk.pl, od niedawna w niedziele klientów obsługują sklepy przy ulicach: Starołęckiej 1, Bobrzańskiej 13, Żurawinowej 2 oraz Polnej 41. Już wcześniej pisaliśmy, że otwarte w niedziele są sklepy pod adresami:

ul. Obornicka 334
ul. Piątkowska 78
ul. Łukaszewicza 43
ul. Gwiaździsta 30
ul. Połabska 1
ul. Poszwińskiego 2
ul. Dworcowa 2 (dworzec kolejowy).

W całym kraju w niedziele czynnych jest kilkaset sklepów sieci. Biedronka nie jest jedynym sklepem, który wprowadzając usługę pocztową otwiera się dla klientów pomimo zakazu handlu. Podobnie funkcjonują sklepy Żabka, ABC, niektóre Kauflandy, a od niedawna również część marketów budowlanych Bricomarche.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Obowiązuje do odwołania
21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
4.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro