Reklama
Reklama

Pedofil z Krotoszyna wpadł we Wrocławiu. Chciał spotkać się z 12-latką

fot. Child Guard Unit Poland FB
fot. Child Guard Unit Poland FB

Akcję przeprowadzili łowcy pedofilów.

Jak podaje krotoszynska.pl, 45-letni Robert z Krotoszyna jest dobrze znany mieszkańcom miejscowości głównie z bywania w okolicznych knajpach. Wpadł, gdy we wrocławskim parku czekał na 12-letnią dziewczynkę, z którą się umówił. Przyniósł dla niej nawet maskotkę - misia. Zamiast dziecka w parku pojawili się jednak łowcy pedofilów z Child Guard Unit Poland.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Spotkanie z 45-latkiem nagrano i udostępniono na Facebooku. Mężczyzna w trakcie rozmowy przyznaje, że umówił się z 12-latką i zapewnia, że to jego pierwsze takie spotkanie. Nie potrafi też wytłumaczyć, dlaczego chciał spotkać się z dzieckiem. Do 12-latki, która w rzeczywistości dzieckiem nie była, wysyłał m.in. swoje nagie zdjęcia oraz nagranie, na którym się masturbował.

Ostatecznie mężczyzna, wraz z członkami Child Guard Unit Poland, trafili na najbliższy komisariat policji. Sprawą zajmują się teraz funkcjonariusze z Wrocławia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro